Стаття про наукову подію або захід
Всеукраїнська наукова конференція для молодих вчених «Наукова молодь» (НМ) - (іноз. All-Ukrainian Scientific Conference for Young Scientists "Scientific Youth" (SY)) - щорічна наукова конференція для молодих дослідників, що проводиться на базі Інституту цифровізації освіти НАПН України спільно з науковими установами і закладами вищої освіти України
Історична довідка
Заснування
Конференція ініційована аспірантами та молодими вченими Інституту цифровізації освіти НАПН України у 2012 році. Автором ідеї створення та координатором заходу є доктор педагогічних наук, старший науковий співробітник Яцишин Анна Володимирівна.
Проводиться щорічно у співпраці з різними науковими установами і закладами вищої освіти. Декілька років поспіль конференція була внесена до Плану спільної діяльності НАПН України та НАН України.
Організатори. Програмний комітет. Учасники
Станом на 2022 рік організаторами конференції виступили: Рада молодих вчених НАН України, Рада молодих вчених НАПН України, Рада молодих учених при МОН України, Рада молодих вчених Інституту цифровізації освіти НАПН України, Офіс підтримки вченого, Рада молодих вчених Інституту соціальної та політичної психології НАПН України.
Перебіг подій
15 листопада 2022 року відбулась ювілейна Х Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених «Наукова молодь – 2022», у межах якої було організовано низку заходів для молодих вчених, зокрема:
- Дискусія «Співпраця Рад молодих вчених для оптимізації зусиль у формуванні молодих дослідників».
- Семінар «Грантові програми ЄС як інструмент інтеграції молодих вчених у європейську наукову екосистему».
- Майстер-клас «Психологічна підтримка вчених в умовах війни: технології емоційної стабілізації».
Модераторами конференції у 2022 році виступили Яцишин Анна Володимирівна (Інститут цифровізації НАПН України) та Губеладзе Ірина Гурамівна (Інститут соціальної та політичної психології НАПН України). До програми конференції було включено 86 доповідей. Статистичні дані щодо установ, закладів і організацій, що представлені учасниками конференції показали широку географію, а саме 7 науково-дослідних інститутів НАН України, 3 науково-дослідних інститути НАПН України, 1 науково-дослідний інститут МВС України, 1 науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства, 20 закладів вищої освіти (університети, академії, коледжі).
Наукова продукція
За результатами проведення заходу видано таку наукову продукцію:
- Збірник матеріалів І Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих учених «Наукова молодь-2013» / за заг. ред. проф. Бикова В.Ю. та Спіріна О.М. К.: ІІТЗН НАПН України, 2014. 190 с. [1]
- Збірник матеріалів ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих учених «Наукова молодь-2014» / за заг. ред. проф. Бикова В.Ю. та Спіріна О.М. К.: ІІТЗН НАПН України, 2014. 168 с. [2]
Вплив і суспільне значення
Головною метою конференції є об’єднання молодих вчених, аспірантів і студентів з різних галузей знань, пошук талановитої молоді та залучення їх до наукової діяльності, а також представлення різних проєктів та здобутків Рад молодих вчених наукових установ та закладів вищої освіти.
Конференція об'єднує студентів, аспірантів та молодих вчених з різних куточків України і є платформою, де можна поділитися своїми напрацюваннями та віднайти однодумців для створення нових тимчасових наукових колективів.
Додаткові відомості
Фотогалерея
-
Опис1
-
Опис2
-
Опис3
Відеоматеріали
На сторінку можна додати YouTube відео за зразком:
Довідка
Всеукраїнська наукова конференція для молодих вчених «Наукова молодь» (YV) (іноз. All-Ukrainian Scientific Conference for Young Scientists "Scientific Youth" (SY) ) - щорічна наукова конференція для молодих дослідників, що проводиться на базі Інституту цифровізації освіти НАПН України спільно з науковими установами і закладами вищої освіти України.
Організатор - Рада молодих вчених Інституту цифровізації освіти НАПН України, Україна, Київ. Рік заснування - 2012. Періодичність - щорічна. Продукція - Збірник матеріалів конференції.
Вебсайт - www.abcd.org.
Пов’язані статті УЕЕО
НАПН України, НАН України, Яцишин А. В.
Джерела
- Джерело 1. Джерела оформлюються за ДСТУ 8302:2015.
- Джерело 2. Не рекомендовано використовувати посилання на російські та білоруські джерела.
- Джерела 3. Назви країн-агресорів, їхніх населених пунктів та прізвища лідерів рекомендовано зазначати з малої літери.
Автор
Вхідне значення вікісторінки порожнє (напр., <code>SomeProperty::, [[]]</code>), а тому його не можна використати як назву чи як частину умови запиту. Вхідне значення вікісторінки порожнє (напр., <code>SomeProperty::, [[]]</code>), а тому його не можна використати як назву чи як частину умови запиту. « » не є числом Вхідне значення вікісторінки порожнє (напр., <code>SomeProperty::, [[]]</code>), а тому його не можна використати як назву чи як частину умови запиту. Вхідне значення вікісторінки порожнє (напр., <code>SomeProperty::, [[]]</code>), а тому його не можна використати як назву чи як частину умови запиту. Вхідне значення вікісторінки порожнє (напр., <code>SomeProperty::, [[]]</code>), а тому його не можна використати як назву чи як частину умови запиту.
Оприлюднено: 01.01.2025
Останні зміни: 01.01.2025
Модератор: Login_redactora