Українська електронна енциклопедія освіти

Ukrainian Electronic Encyclopedia of Education

Новини

2025-07-21
Оновлення сайту
Переглянути
2025-07-03
Семінар для редакторів: Червень 2025
Переглянути
2025-07-01
Завершення курсу "Українська електронна енциклопедія освіти: технології наповнення цифровим контентом"
Переглянути
А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ь Ю Я
1 2 3 4 5 6 7 8 9 0
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Немає опису редагування
Мітка: Скасовано
Мітка: Ручний відкіт
Рядок 3: Рядок 3:
[[Файл:Iatsyshyn.png|міні]]
[[Файл:Iatsyshyn.png|міні]]
{| style="width: 45em; font-size: 100%; border: 1px solid #dfe8f6; color: black; margin-bottom: 4em; padding-left: 1px; float: left; text-align: left;"  
{| style="width: 45em; font-size: 100%; border: 1px solid #dfe8f6; color: black; margin-bottom: 4em; padding-left: 1px; float: left; text-align: left;"  
|- background-color:#f7f9fc;
|-  
! style="padding: 0.5em; width: 30%;" | Прізвище
! style="padding: 0.5em; width: 30%;" | Прізвище
| style="padding: 0.5em;" | Яцишин
| style="padding: 0.5em;" | Яцишин
|-
|- style="background-color:#f7f9fc;"
! style="padding: 0.5em;" | Ім'я
! style="padding: 0.5em;" | Ім'я
| style="padding: 0.5em;" | Анна
| style="padding: 0.5em;" | Анна
|- background-color:#f7f9fc;
|-  
! style="padding: 0.5em;" | По батькові
! style="padding: 0.5em;" | По батькові
| style="padding: 0.5em;" | Володимирівна
| style="padding: 0.5em;" | Володимирівна
|-  
|- style="background-color:#f7f9fc;"
! style="padding: 0.5em;" | Сфера діяльності
! style="padding: 0.5em;" | Сфера діяльності
| style="padding: 0.5em;" | науковець
| style="padding: 0.5em;" | науковець
|- background-color:#f7f9fc;
|-  
! style="padding: 0.5em;" | Науковий ступінь
! style="padding: 0.5em;" | Науковий ступінь
| style="padding: 0.5em;" | доктор педагогічних наук
| style="padding: 0.5em;" | доктор педагогічних наук
|-  
|- style="background-color:#f7f9fc;"
! style="padding: 0.5em;" | Вчене звання
! style="padding: 0.5em;" | Вчене звання
| style="padding: 0.5em;" | старший науковий співробітник
| style="padding: 0.5em;" | старший науковий співробітник
|- background-color:#f7f9fc;
|-  
! style="padding: 0.5em;" | Місце роботи
! style="padding: 0.5em;" | Місце роботи
| style="padding: 0.5em;" | [[Інститут цифровізації освіти НАПН України]]
| style="padding: 0.5em;" | Інститут цифровізації освіти НАПН України
|-  
|- style="background-color:#f7f9fc;"
! style="padding: 0.5em;" | Наукові інтереси
! style="padding: 0.5em;" | Наукові інтереси
| style="padding: 0.5em;" |  
| style="padding: 0.5em;" |  
|- background-color:#f7f9fc;
! style="padding: 0.5em;" | Профілі
| style="padding: 0.5em;" | [[https://orcid.org/0000-0001-8011-5956 ORCID]]
|}
|}
[[Категорія:Автор]]
[[Категорія:Автор]]

Версія за 17:17, 28 березня 2023

Яцишин А. В.

Прізвище Яцишин
Ім'я Анна
По батькові Володимирівна
Сфера діяльності науковець
Науковий ступінь доктор педагогічних наук
Вчене звання старший науковий співробітник
Місце роботи Інститут цифровізації освіти НАПН України
Наукові інтереси
Обговоріть цю сторінку