Українська електронна енциклопедія освіти

Ukrainian Electronic Encyclopedia of Education

Новини

2025-07-21
Оновлення сайту
Переглянути
2025-07-03
Семінар для редакторів: Червень 2025
Переглянути
2025-07-01
Завершення курсу "Українська електронна енциклопедія освіти: технології наповнення цифровим контентом"
Переглянути
А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ь Ю Я
1 2 3 4 5 6 7 8 9 0
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Немає опису редагування
Немає опису редагування
Рядок 5: Рядок 5:
! style="text-align: center; background-color:#e5ecf7; padding: 0.5em;" colspan="2" |<big>{{PAGENAME}}</big>
! style="text-align: center; background-color:#e5ecf7; padding: 0.5em;" colspan="2" |<big>{{PAGENAME}}</big>
|-
|-
| style="text-align: center;" colspan=2 | [[Файл:Authormini.png|300px|{{PAGENAME}}]] <br \>
| style="text-align: center;" colspan=2 | [[Файл:778efc887e91a6f8f56da3314617309d.jpg|300px|{{PAGE NAME}}]] <br \>
|-
|-
! Прізвище
! Прізвище
|  
| Биков
|-
|-
! Ім'я
! Ім'я
|  
| Валерій
|-
|-
! По батькові
! По батькові
|  
| Юхимович
|-
|-
! Напрями діяльності
! Напрями діяльності
|  
| науковець
|-
|-
! Науковий ступінь
! Науковий ступінь
|  
| доктор технічних наук
|-
|-
! Вчене звання
! Вчене звання
|  
| професор, дійсний член НАПН України, Заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки
|-
|-
! Рік народження
! Рік народження
|  
| 01.02.1945
|-
|-
! Місце народження
! Місце народження
|  
| Познань (Польща)
|-
! Дата смерті
|
|-
! Місце поховання
|
|-
|-
! Alma mater
! Alma mater
|  
| Київський політехнічнйи інститут
|-
|-
! Magnum opus
! Magnum opus
|  
| Моделі організаційних систем відкритої освіти
|-
|-
! Вебсайт
! Вебсайт
|  
| https://iitlt.gov.ua/structure/detail.php?ID=22
|-
|-
| style="text-align: center;" colspan=2 | <br \> {{#widget:Audio
| style="text-align: center;" colspan=2 | <br \> {{#widget:Audio
Рядок 51: Рядок 45:
|}
|}


'''{{PAGENAME}}''' – ''етимологічна довідка (для імен іншомовного походження)'' – дефініція.
'''{{PAGENAME}}''' – ''етимологічна довідка (для імен іншомовного походження)'' – доктор технічних наук, професор, дійсний член НАПН України, Заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки.
===Життєпис===
===Життєпис===
====Освіта====
====Освіта====
Рядок 71: Рядок 65:
# 3.
# 3.
===Автори:===
===Автори:===
<div class="list-authors">[[Прізвище І.Б.|Прізвище І.Б.]], [[Прізвище І.Б.|Прізвище І.Б.]], [[Прізвище І.Б.|Прізвище І.Б.]] </div><br \><br \>
<div class="list-authors">[[Прізвище І. Б.|Прізвище І. Б.]], [[Прізвище І. Б.|Прізвище І. Б.]], [[Прізвище І. Б.|Прізвище І. Б.]] </div><br \><br \>
'''Статус гасла: ''' Потребує редагування<br \>
'''Статус гасла: ''' Потребує редагування<br \>
'''Остання зміна: ''' {{REVISIONDAY2}}.{{REVISIONMONTH}}.{{REVISIONYEAR}}<br \>
'''Остання зміна: ''' {{REVISIONDAY2}}.{{REVISIONMONTH}}.{{REVISIONYEAR}}<br \>

Версія за 14:00, 25 березня 2023

Биков Валерій Юхимович

Биков Валерій Юхимович
Шаблон:PAGE NAME
Прізвище Биков
Ім'я Валерій
По батькові Юхимович
Напрями діяльності науковець
Науковий ступінь доктор технічних наук
Вчене звання професор, дійсний член НАПН України, Заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки
Рік народження 01.02.1945
Місце народження Познань (Польща)
Alma mater Київський політехнічнйи інститут
Magnum opus Моделі організаційних систем відкритої освіти
Вебсайт https://iitlt.gov.ua/structure/detail.php?ID=22

Биков Валерій Юхимовичетимологічна довідка (для імен іншомовного походження) – доктор технічних наук, професор, дійсний член НАПН України, Заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки.

Життєпис

Освіта

Діяльність

Наукова та освітня діяльність

Науково-експертна діяльність та членство у наукових редколегіях

Міжнародне співробітництво / участь у міжнародних організаціях, наукових радах, товариствах, асоціаціях і фондах

Політична, громадська та волонтерська діяльність

Інформаційна діяльність та зв’язки з громадськістю

Основні праці / Здобутки

Визнання / Відзначення державними та академічними нагородами

Додаткові відомості

Зв’язок з Україною (для іноземних діячів)

Родинні зв’язки

Цікаві факти і висловлювання

Джерела

  1. 1.
  2. 2.
  3. 3.

Автори:



Статус гасла: Потребує редагування
Остання зміна: 25.03.2023
Оприлюднено: 30.11.2025
Модератор: Redactor

Обговоріть цю сторінку
Кількість переглядів
1200 1000 800 600 400 200 0 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 43 99 69 8504 8202 11046 2621 3637 4098 2765 8281
Цитувати статтю
Прізвище Ім'я, та Прізвище Ім'я. Биков Валерій Юхимович. Українська електронна енциклопедія освіти. 2025. URL: https://eduglos.iitta.gov.ua/index.php/Биков Валерій Юхимович (дата звернення: 30.листопад.2025).
Прізвище, І., Прізвище, І. (2025, листопад 30). Биков Валерій Юхимович. Українська електронна енциклопедія освіти. Взято з https://eduglos.iitta.gov.ua/index.php/Биков Валерій Юхимович.
І. Прізвище, І. Прізвище "Биков Валерій Юхимович," Українська електронна енциклопедія освіти, 2025. [Електронний ресурс]. Доступно: https://eduglos.iitta.gov.ua/index.php/Биков Валерій Юхимович. Дата звернення: листопад 30, 2025.
Прізвище, Ім'я, та Прізвище, Ім'я. "Биков Валерій Юхимович." Українська електронна енциклопедія освіти 30 листопад 2025. Веб. 30 листопад 2025.
Прізвище, Ім'я, та Прізвище, Ім'я. 'Биков Валерій Юхимович' Українська електронна енциклопедія освіти (Київ, 30 листопад 2025) дата звернення 30 листопад 2025.
Прізвище, Ім'я, та Прізвище, Ім'я. 2025. "Биков Валерій Юхимович." Українська електронна енциклопедія освіти. Дата звернення листопад 30, 2025. https://eduglos.iitta.gov.ua/index.php/Биков Валерій Юхимович.
Прізвище, Ім'я, та Прізвище, Ім'я. 2025. Биков Валерій Юхимович. Українська електронна енциклопедія освіти. Доступно: <https://eduglos.iitta.gov.ua/index.php/Биков Валерій Юхимович> [Дата звернення 30 листопад 2025].
Прізвище, Ім'я, та Прізвище, Ім'я. Биков Валерій Юхимович. Українська електронна енциклопедія освіти. [Інтернет]. Київ: ІЦО НАПН України; 2025 [оновлено 2025 листопад 30; цитовано 2025 листопад 30]. Доступно: https://eduglos.iitta.gov.ua/index.php/Биков Валерій Юхимович.
Або скористайтесь сервісом офомлення бібліографічних описів для енциклопедичних статей