Українська електронна енциклопедія освіти

Ukrainian Electronic Encyclopedia of Education

Новини

2025-07-21
Оновлення сайту
Переглянути
2025-07-03
Семінар для редакторів: Червень 2025
Переглянути
2025-07-01
Завершення курсу "Українська електронна енциклопедія освіти: технології наповнення цифровим контентом"
Переглянути
А Б В Г Ґ Д Е Є Ж З И І Ї Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ь Ю Я
1 2 3 4 5 6 7 8 9 0
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
мНемає опису редагування
мНемає опису редагування
Рядок 19: Рядок 19:
! style="text-align: center; background-color:#dfe8f6; padding: 0.5em;" colspan="2" |<big>{{PAGENAME}}</big>
! style="text-align: center; background-color:#dfe8f6; padding: 0.5em;" colspan="2" |<big>{{PAGENAME}}</big>
|-
|-
| style="text-align: center;" colspan=2 | [[Файл:Автор.png|300px|Фото персоналії]] <br \>
| style="text-align: center;" colspan=2 | [[Файл:Author.png|300px|ПІБ]] <br \>
|-
|-
! Прізвище  
! Прізвище  
Рядок 58: Рядок 58:
|-
|-
! Вебсайт
! Вебсайт
|
|-
! місце роботи
|
|-
! місце роботи
|
|-
! місце роботи
|  
|  
|-
|-

Версія за 15:50, 9 березня 2023

Це шаблон "Інфодовідка". Він має таку структуру:

{{Інфодовідка
прізвище=
ім'я=
по батькові=
сфера діяльності=
наукові звання=
рік народження=
місце роботи=
державні нагороди=
}}

Щоб побачити текст шаблону, потрібно відредагувати сторінку.


Обговоріть цю сторінку